Vítame Vás na našej webovej stránke!


Naše motto:
Rob to, čomu najviac rozumieš a buď v tom najlepší! V našom prípade je to účtovníctvo

Ako aj názov naznačuje, hlavnou činnosťou našej kancelárie je účtovníctvo a daňové poradenstvo. V oblasti účtovníckych služieb máme desaťročnú skúsenosť. Našim klientom poskytujeme komplexné služby.

consulting.kassza

Novinky


Vaša firma nemá IČ DPH? Máte záujem, ale podľa možností by ste chceli splatiť čo najnižšiu zábezpeku? My Vám vypracujeme obchodný plán v slovenskom jazyku a garantujeme, že zábezpeka bude nižšia, ako ste to plánovali. Na našej e-mailovej adrese môžete vyžiadať cenovú ponuku na vypracovanie obchodného plánu Vašej firmy.

flag.europe.union

ÚČTOVANIE V KOMÁRNE


Naša kancelária sa nachádza v srdci Komárna. Medzi naše hlavné činnosti patrí predovšetkým účtovníctvo (jednoduché a podvojné) a daňové poradenstvo. Poskytujeme komplexné služby na vysokej úrovni.

full-image


Prečo si máte vybrať služby účtovnej kancelárie JG Consulting and Accounting s.r.o. ?

Lebo sme precízni – Vyhotovenie a odovzdanie daňových priznaní príslušným orgánom v stanovenej lehote.
Lebo sme spoľahliví – Čerstvé a aktuálne informácie, denné udržiavanie kontaktu.
Lebo tomu rozumieme – V oblasti účtovníctva máme desaťročnú skúsenosť.

V roku 2015 sme získali certifikát Dôveryhodná firma. Stali sme sa členmi v registri solventných firiem. Členstvo v registri solventných firiem je znamením bezpečného a korektného obchodného vzťahu s existujúcimi, ako aj potenciálnymi klientmi. Register zahŕňa spoločnosti, ktoré preukazujú svoju finančnú stabilitu, dobrú platobnú morálku, solventnosť a spoľahlivosť.

register.big